Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-ABH60-0SA-0008] rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Małgorzata Witczak
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 425, budynek nr 1000-GG
Dorota Żmijewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 426A, budynek nr 1000-GG
Anna Dąbrowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 016, budynek nr 1140-MCH
Arkadiusz Żygadło
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 522, budynek nr 1140-MCH
Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 140, budynek nr 1140-MCH
Agnieszka Tomaszkiewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 716, budynek nr 1140-MCH
Ewa Drowanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 422, budynek nr 1140-MCH
Aleksandra Januszewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Anna Dąbrowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala 3.8, budynek nr 1150-SIC
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala 3.5, budynek nr 1150-SIC
Katarzyna Smarzyk
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 2.1, budynek nr 1150-SIC
Katarzyna Smarzyk
14:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 2.1, budynek nr 1150-SIC
Środa
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 24
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 212, budynek nr 1010-ARC
Mirosława Wojtaś
8:30
Ćwiczenia, grupa 23
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 112, budynek nr 1010-ARC
Julia Panasiuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 22
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 1A, budynek nr 1040-SK
Michał Okólski
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 425A, budynek nr 1000-GG
Ewa Kopryna
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 422, budynek nr 1000-GG
Bogdan Stus
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 629, budynek nr 111-IS
Katarzyna Siwiec
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 124, budynek nr 111-IS
Marcin Kwieciński
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 341, budynek nr 111-IS
Zofia Prokopek
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 315, budynek nr 111-IS
Marek Główczyński
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 313, budynek nr 111-IS
Jan Szandomirski
8:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 506, budynek nr 1080-BIL
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 509b, budynek nr 1080-BIL
Aleksandra Januszewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 509b, budynek nr 1080-BIL
Czwartek
Katarzyna Smarzyk
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 2.1, budynek nr 1150-SIC
Anna Dąbrowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 3.8, budynek nr 1150-SIC
Aleksandra Filipowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 3.5, budynek nr 1150-SIC
Katarzyna Smarzyk
12:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala 2.1, budynek nr 1150-SIC
Piątek
Bogdan Stus
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 627, budynek nr 111-IS
Katarzyna Siwiec
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 519, budynek nr 111-IS
Marcin Kwieciński
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 341, budynek nr 111-IS
Zofia Prokopek
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 315, budynek nr 111-IS
Marek Główczyński
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 437A, budynek nr 1000-GG
Anna Dąbrowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 016, budynek nr 1140-MCH
Arkadiusz Żygadło
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 522, budynek nr 1140-MCH
Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 140, budynek nr 1140-MCH
Agnieszka Tomaszkiewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 519, budynek nr 1140-MCH
Ewa Drowanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 422, budynek nr 1140-MCH
Aleksandra Januszewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 509b, budynek nr 1080-BIL
Małgorzata Wujec
10:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 107, budynek nr 1010-ARC
Mirosława Wojtaś
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 112, budynek nr 1010-ARC
Małgorzata Witczak
10:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 425A, budynek nr 1000-GG
Dorota Żmijewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 426A, budynek nr 1000-GG
Julia Panasiuk
12:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala 425A, budynek nr 1000-GG
Michał Okólski
12:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala 426A, budynek nr 1000-GG
Ewa Kopryna
12:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala 422, budynek nr 1000-GG
Jan Szandomirski
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala 509b, budynek nr 1080-BIL
Aleksandra Januszewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala 507, budynek nr 1080-BIL
Aleksandra Januszewska
14:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 14:15 - 15:45
Sala 506, budynek nr 1080-BIL
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1000-GG — Gmach Główny
- 1010-ARC — Budynek Wydziału Architektury
- 1040-SK — Stara Kotłownia
- 1080-BIL — Budynek Wydziału Inżynierii Lądowej
- 111-IS — Budynek Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
- 1140-MCH — Budynek Wydziału Mechatroniki
- 1150-SIC — Budynek Samochodów i Ciągników