Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-CDH60-0SA-0008] rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Wiśniewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 29
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Monika Kulińska-Trigonidi
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Anna Krysińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Beata Burzec
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Olga Pławska
10:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 10:15 - 10:45
Natalia Janota
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Adam Feliński
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Katarzyna Wesołowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 27
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Małgorzata Słomczyńska
12:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Ewa Przestrzelska
12:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Marta Koziej
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Ewa Kopryna
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Ewa Gajzlerska
14:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Ewa Przestrzelska
14:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Jolanta Mikołajczyk
14:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Dorota Chromińska
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Wtorek
Anita Pawłowska
8:20
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 8:20 - 9:50
Małgorzata Wieczorek
8:30
Ćwiczenia, grupa 42
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 41
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 40
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Słomczyńska
8:30
Ćwiczenia, grupa 38
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 34
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 30
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Marta Koziej
8:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
10:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Anna Król
10:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Aleksandra Januszewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Dorota Żmijewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 31
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Katarzyna Wesołowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 28
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Magdalena Urbanowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 26
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Katarzyna Smarzyk
14:15
Ćwiczenia, grupa 39
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Środa
Magdalena Potts
8:30
Ćwiczenia, grupa 36
każda środa, 8:30 - 10:00
Anna Król
8:30
Ćwiczenia, grupa 35
każda środa, 8:30 - 10:00
Joanna Wiśniewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 29
każda środa, 8:30 - 10:00
Katarzyna Wesołowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 27
każda środa, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 10:15 - 11:45
Adam Feliński
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 10:15 - 11:45
Witold Chromcewicz
10:30
Ćwiczenia, grupa 33
każda środa, 10:30 - 12:00
Dorota Żmijewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 31
każda środa, 12:15 - 13:45
Katarzyna Wesołowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 28
każda środa, 12:15 - 13:45
Magdalena Urbanowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 26
każda środa, 12:15 - 13:45
Michał Okólski
14:15
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 14:15 - 15:45
Czwartek
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 30
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Olga Pławska
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Anita Pawłowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Ewa Przestrzelska
10:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Katarzyna Smarzyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 39
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Ewa Przestrzelska
12:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Piątek
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 41
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 40
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 34
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Michał Okólski
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Monika Kulińska-Trigonidi
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Krysińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Król
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Marta Koziej
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wieczorek
10:15
Ćwiczenia, grupa 42
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Małgorzata Słomczyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 38
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Anna Król
10:15
Ćwiczenia, grupa 35
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Ewa Kubisz
10:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Beata Burzec
10:25
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 10:25 - 11:55
Dorota Chromińska
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Magdalena Potts
12:15
Ćwiczenia, grupa 36
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Małgorzata Słomczyńska
12:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Jolanta Mikołajczyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Marta Koziej
12:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Ewa Kopryna
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Ewa Gajzlerska
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Witold Chromcewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 33
każdy piątek, 14:15 - 15:45