Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-CDH60-0SA-0008] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Wesołowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Anna Król
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Wiesława Barnaś
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Witold Chromcewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Wiesława Barnaś
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Wtorek
Agnieszka Pisarek
10:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Julia Panasiuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Magdalena Lokwenc
10:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Adam Feliński
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Anna Dąbrowska, Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Magdalena Urbanowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Środa
Edyta Wysocka
8:30
Ćwiczenia, grupa 23
każda środa, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 8:30 - 10:00
Katarzyna Wesołowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 8:30 - 10:00
Magdalena Walenta
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 8:30 - 10:00
Elżbieta Słowińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 8:30 - 10:00
Joanna Mirowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 8:30 - 10:00
Anna Krysińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:30 - 10:00
Wiesława Barnaś
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
10:15
Ćwiczenia, grupa 22
każda środa, 10:15 - 11:45
Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 10:15 - 11:45
Elżbieta Słowińska
10:15
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 10:15 - 11:45
Anna Król
10:15
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 10:15 - 11:45
Anna Dąbrowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 10:15 - 11:45
Witold Chromcewicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 10:15 - 11:45
Wiesława Barnaś
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 10:15 - 11:45
Agnieszka Pisarek
10:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 10:30 - 12:00
Julia Panasiuk
10:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 10:30 - 12:00
Magdalena Urbanowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 12:15 - 13:45
Joanna Szymańska
12:15
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 12:15 - 13:45
Anna Dąbrowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 13:45
Czwartek
Piątek
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Słowińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Magdalena Lokwenc
8:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Dąbrowska, Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Edyta Wysocka
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Małgorzata Wujec
10:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Magdalena Walenta
10:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Elżbieta Słowińska
10:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Anna Krysińska
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Anna Dąbrowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Joanna Mirowska
10:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Joanna Szymańska
12:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Anna Dąbrowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 12:15 - 13:45