Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-CDH60-0SA-0008] rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Pisarek
8:30
Ćwiczenia, grupa 32
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Beata Burzec
8:30
Ćwiczenia, grupa 25
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Magdalena Lokwenc
8:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Anna Krysińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Beata Burzec
10:15
Ćwiczenia, grupa 27
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Olga Pławska
10:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Arkadiusz Żygadło
12:00
Ćwiczenia, grupa 29
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Agnieszka Pisarek
12:15
Ćwiczenia, grupa 33
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Agnieszka Tomaszkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 28
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Ewa Kopryna
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Anna Drzewińska
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Dorota Żmijewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Ewa Drowanowska
14:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Agnieszka Tomaszkiewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 30
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Aleksandra Januszewska
14:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Ewa Gajzlerska
14:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Dorota Chromińska
14:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Wtorek
Marta Koziej
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Gajzlerska
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Anna Zeniuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Aleksandra Januszewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Anna Soczówka
10:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Magdalena Urbanowska
12:05
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 12:05 - 13:35
Dorota Żmijewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Małgorzata Słomczyńska
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Środa
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 26
każda środa, 8:30 - 10:00
Beata Burzec
8:30
Ćwiczenia, grupa 25
każda środa, 8:30 - 10:00
Magdalena Lokwenc
8:30
Ćwiczenia, grupa 24
każda środa, 8:30 - 10:00
Anna Drzewińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:30 - 10:00
Dorota Żmijewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:30 - 10:00
Beata Burzec
10:15
Ćwiczenia, grupa 27
każda środa, 10:15 - 11:45
Magdalena Urbanowska
12:05
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:05 - 13:35
Dorota Żmijewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 12:15 - 13:45
Małgorzata Słomczyńska
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 12:15 - 13:45
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
14:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 14:15 - 15:45
Małgorzata Słomczyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 14:15 - 15:45
Czwartek
Olga Pławska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Ewa Gajzlerska
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Anna Zeniuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Tomaszkiewicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 30
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Arkadiusz Żygadło
12:15
Ćwiczenia, grupa 29
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Agnieszka Tomaszkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 28
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Piątek
Agnieszka Pisarek
8:30
Ćwiczenia, grupa 32
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Soczówka
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Krysińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Marta Koziej
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Słomczyńska
8:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Ewa Gajzlerska
12:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Agnieszka Pisarek
12:15
Ćwiczenia, grupa 33
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Januszewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Dorota Chromińska
12:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Ewa Drowanowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Ewa Kopryna
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 12:15 - 13:45