Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-EEH60-0SA-0008] rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Witold Chromcewicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 308, budynek nr 1000-GG
Magdalena Urbanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 3, budynek nr 1030-ETI
Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala NT227, budynek nr 1100-NT
Bożena Przybyła
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 102, budynek nr 1030-ETI
Adam Feliński
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 9A, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Żygadło
12:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala ST117, budynek nr 1000-ST
Wtorek
Adam Feliński
8:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 9A, budynek nr 1030-ETI
Dorota Żmijewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 12, budynek nr 1030-ETI
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 6, budynek nr 116-WT
Katarzyna Wesołowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 120, budynek nr 1030-ETI
Magdalena Urbanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 3, budynek nr 1030-ETI
Małgorzata Słomczyńska
8:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Olga Pławska
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala ITLiMS-NL329, budynek nr 1130-ITLiMS
Ewa Kopryna
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala ITLiMS-A1, budynek nr 1130-ITLiMS
Dorota Chromińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala ITLiMS-NL328, budynek nr 1130-ITLiMS
Małgorzata Wujec
10:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 6, budynek nr 116-WT
Magdalena Urbanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 3, budynek nr 1030-ETI
Bożena Przybyła
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 102, budynek nr 1030-ETI
Olga Pławska
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Małgorzata Wujec
14:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Sala 41, budynek nr 1000-GG
Środa
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala NT227, budynek nr 1100-NT
Monika Kulińska-Trigonidi
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 313, budynek nr 1120-MIN
Anna Dąbrowska, Jerzy Teodorowicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 312, budynek nr 1120-MIN
Wiesława Barnaś, Witold Chromcewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 507, budynek nr 1080-BIL
Dorota Żmijewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 12, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Wesołowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 164, budynek nr 1030-ETI
Magdalena Urbanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 3, budynek nr 1030-ETI
Małgorzata Słomczyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 241, budynek nr 111-IS
Olga Pławska
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Arkadiusz Żygadło
12:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala ST117, budynek nr 1000-ST
Ewa Kubisz
14:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 212, budynek nr 1120-MIN
Małgorzata Wujec
14:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 41, budynek nr 1000-GG
Monika Kulińska-Trigonidi
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 313, budynek nr 1120-MIN
Anna Dąbrowska, Jerzy Teodorowicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 312, budynek nr 1120-MIN
Wiesława Barnaś, Witold Chromcewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 506, budynek nr 1080-BIL
Piątek
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 6, budynek nr 116-WT
Olga Pławska
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala ITLiMS-NL329, budynek nr 1130-ITLiMS
Ewa Kopryna
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala ITLiMS-NL325, budynek nr 1130-ITLiMS
Dorota Chromińska
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala ITLiMS-NL327, budynek nr 1130-ITLiMS
Witold Chromcewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 14:15 - 15:45
Sala 523, budynek nr 1000-AC
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1000-AC — Budynek Administracji Centralnej
- 1000-GG — Gmach Główny
- 1000-ST — Gmach Stary Technologiczny
- 1030-ETI — Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych
- 1080-BIL — Budynek Wydziału Inżynierii Lądowej
- 1100-NT — Gmach Nowy Technologiczny
- 111-IS — Budynek Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
- 1120-MIN — Budynek Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
- 1130-ITLiMS — Gmach ITLiMS (Gmach Nowy Lotniczy)
- 116-WT — Budynek Wydzialu Transportu - Nowa Kreślarnia