Plan zajęć przedmiotu Wybrane procesy przemysłowej syntezy organicznej 2 [7190-TC000-ISP-0341] rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Łukasz Gościniak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 10:15
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Łukasz Gościniak
10:30
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:30
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Przemysław Jarosiński
14:00
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 14:00 - 16:15
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Przemysław Jarosiński
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 16:30 - 19:30
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Środa
Sabina Wilkanowicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 10:15
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Sabina Wilkanowicz
10:30
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 10:30 - 13:30
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Czwartek
Łukasz Gościniak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Łukasz Gościniak
10:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 10:30 - 13:30
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Przemysław Jarosiński
14:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 14:00 - 16:15
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Sabina Wilkanowicz
15:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala MS TEAMS, budynek nr 7190-KAMP
Przemysław Jarosiński
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 16:30 - 19:30
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Piątek
Sabina Wilkanowicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 10:15
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Sabina Wilkanowicz
10:30
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:30 - 13:30
Sala GG-65, budynek nr 7190-GG
Łukasz Gościniak
10:45
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 10:45 - 12:15
Sala MS TEAMS, budynek nr 7190-KAMP
Przemysław Jarosiński
12:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala MS TEAMS, budynek nr 7190-KAMP
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 7190-GG — Budynek GG Płock
- 7190-KAMP — Kampus Płock