Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wykład (fakultet 2)

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1010-AC000-M0P-0225 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Wykład (fakultet 2)
Jednostka: Wydział Architektury
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 2.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Pełny opis:

Cel przedmiotu:

Rozwój ukierunkowanych indywidualnych zainteresowań, wiedzy i umiejętności studenta.

Ogólny opis przedmiotu:

Wykład kierunkowy o problematyce teoretycznej związanej ze specyfiką specjalności. W ramach wykładu powinna zostać uwzględniona problematyka potrzeb indywidualnych człowieka i potrzeb zbiorowości oraz ich konsekwencje w działalności przestrzennej.

Treści kształcenia

Wybrane zagadnienia z zakresu architektury i urbanistyki oraz dziedzin powiązanych odnoszące się do tematyki określonej przez specjalność, dotyczącej pogłębiania wiedzy, umiejętności i zainteresowań wzbogacające program podstawowy.

Metody nauczania, formy prowadzenia zajęć:

Tematyka wykładów powiązana z treścią seminariów i zajęć projektowych.

Literatura:

Literatura

Literaturę określa prowadzący w odniesieniu do tematyki i charakteru zajęć.

Efekty uczenia się:

Efekty kształcenia

numer efektu / obszar opis efektu odniesienie efektów kształcenia do standardów

wiedza

2WF1

W_01 Ma pogłębioną wiedzę dotyczącą teorii architektury i urbanistyki

2WF1

W_04 Ma szczegółówą wiedzę o trendach rozwojowych oraz aktualnych kierunkach projektowania architektonicznego, urbanistycznego i dziedzin pokrewnych

umiejętności

2WF1

U_01 Potrafi pozyskiwać informację i wiedzę z zakresu różnych dziedzin nauki

2WF1

U_02 Ma umiejętnośc samokształcenia się i świadomego rozwijania zainteresowań zawodowych

kompetencje społeczne

2WF1

KS_01 Ma świadomość ważności i rozumie pozatechniczne aspekty, skutki działalności projektowej i jej wpływ na środowisko

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Radosław Achramowicz, Grzegorz Buczek, Krzysztof Domaradzki, Anna Dybczyńska-Bułyszko, Michał Dybko, Artur Filip, Marcin Górski, Ewa Grochowska, Jerzy Grochulski, Paweł Grodzicki, Krystyna Guranowska-Gruszecka, Sławomir Gzell, Małgorzata Hanzl, Krzysztof Koszewski, Wojciech Kotecki, Robert Kunkel, Jacek Kwiatkowski, Tomasz Majda, Rafał Mazur, Małgorzata Mirecka, Krzysztof Nazar, Małgorzata Rozbicka, Elżbieta Ryńska, Krystyna Solarek, Alicja Szmelter, Judyta Wesołowska, Anna Wierzbicka, Leszek Wiśniewski, Wojciech Wółkowski, Justyna Zdunek-Wielgołaska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Wykład - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Małgorzata Rozbicka
Prowadzący grup: Radosław Achramowicz, Grzegorz Buczek, Krzysztof Domaradzki, Artur Filip, Joanna Giecewicz, Marcin Goncikowski, Marcin Górski, Jerzy Grochulski, Paweł Grodzicki, Krystyna Guranowska-Gruszecka, Sławomir Gzell, Danuta Kłosek-Kozłowska, Robert Kunkel, Krystyna Maciątek, Tomasz Majda, Małgorzata Mirecka, Piotr Molski, Krzysztof Nazar, Tomasz Olszewski, Małgorzata Rozbicka, Elżbieta Ryńska, Krystyna Solarek, Grzegorz Stiasny, Alicja Szmelter, Judyta Wesołowska, Wojciech Wółkowski, Justyna Zdunek-Wielgołaska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Wykład - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Radosław Achramowicz, Magdalena Bieńkuńska, Grzegorz Buczek, Piotr Bujnowski, Krzysztof Domaradzki, Anna Dybczyńska-Bułyszko, Marcin Goncikowski, Marcin Górski, Jerzy Grochulski, Paweł Grodzicki, Krystyna Guranowska-Gruszecka, Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Adam Krzemienowski, Konrad Kucza-Kuczyński, Robert Kunkel, Ewa Kuryłowicz, Jacek Markusiewicz, Piotr Molski, Tomasz Olszewski, Witold Orzechowski, Małgorzata Rozbicka, Grzegorz Stiasny, Alicja Szmelter, Piotr Trębacz, Stefan Westrych, Leszek Włochyński, Wojciech Wółkowski, Justyna Zdunek-Wielgołaska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Wykład - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Radosław Achramowicz, Grzegorz Buczek, Krzysztof Domaradzki, Cezary Głuszek, Marcin Górski, Jerzy Grochulski, Paweł Grodzicki, Krystyna Guranowska-Gruszecka, Sławomir Gzell, Piotr Hardecki, Danuta Kłosek-Kozłowska, Adam Krzemienowski, Konrad Kucza-Kuczyński, Piotr Kudelski, Robert Kunkel, Ewa Kuryłowicz, Maciej Miłobędzki, Monika Neff, Małgorzata Nowak-Janicka, Tomasz Olszewski, Małgorzata Rozbicka, Elżbieta Ryńska, Krystyna Solarek, Alicja Szmelter, Piotr Trębacz, Leszek Włochyński, Jerzy Wojtowicz, Wojciech Wółkowski, Andrzej Zalewski, Justyna Zdunek-Wielgołaska, Kinga Zinowiec-Cieplik
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Wykład - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2016-02-23 - 2016-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Radosław Achramowicz, Czesław Bielecki, Grzegorz Buczek, Krzysztof Domaradzki, Jerzy Grochulski, Piotr Grodecki, Paweł Grodzicki, Krystyna Guranowska-Gruszecka, Sławomir Gzell, Danuta Kłosek-Kozłowska, Adam Krzemienowski, Konrad Kucza-Kuczyński, Jacek Markusiewicz, Tomasz Olszewski, Witold Orzechowski, Grzegorz Stiasny, Jakub Wacławek, Jerzy Wojtowicz, Kinga Zinowiec-Cieplik
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Wykład - Zaliczenie na ocenę
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.