Podstawy techniki mikroprocesorowej
Informacje ogólne
Kod przedmiotu: | 103B-TLRTM-ISP-TMIK |
Kod Erasmus / ISCED: | (brak danych) / (brak danych) |
Nazwa przedmiotu: | Podstawy techniki mikroprocesorowej |
Jednostka: | Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych |
Grupy: |
( Przedmioty obieralne )-Elektronika i inżynieria komputerowa-inż.-EITI ( Przedmioty obieralne )-Radiokomunikacja i techniki multimedialne-inż.-EITI ( Przedmioty podstawowe )-Mikrosystemy i systemy elektroniczne-mgr.-EITI ( Przedmioty techniczne )---EITI ( Technika cyfrowa )-Elektronika, Telekomunikacja-inż.-EITI |
Punkty ECTS i inne: |
5.00
|
Język prowadzenia: | polski |
Jednostka decyzyjna: | 103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych |
Kod wydziałowy: | TMIK |
Numer wersji: | 2 |
Skrócony opis: |
Przedstawienie zasady działania, architektury, konstrukcji i oprogramowania systemów mikroprocesorowych. Przedmiot obejmuje także praktyczne zajęcia z programowania mikroprocesorów/mikrokontrolerów. |
Pełny opis: |
Przedstawienie zasady działania, architektury, konstrukcji i oprogramowania systemów mikroprocesorowych. Przedmiot obejmuje także praktyczne zajęcia z programowania mikroprocesorów/mikrokontrolerów. |
Literatura: |
|
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2022-02-23 - 2022-09-30 |
Przejdź do planu
PN WYK
LAB
WT ŚR LAB
LAB
CZ WYK
LAB
LAB
PT |
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2021-10-01 - 2022-02-22 |
Przejdź do planu
PN LAB
WT ŚR WYK
LAB
CZ LAB
PT WYK
|
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Krzysztof Gołofit, Tomasz Starecki | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Krzysztof Gołofit, Tomasz Starecki | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103300 - Instytut Systemów Elektronicznych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2021-02-20 - 2021-09-30 |
Przejdź do planu
PN WYK
LAB
WT ŚR LAB
LAB
CZ WYK
WYK
LAB
LAB
PT |
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2020-10-01 - 2021-02-19 |
Przejdź do planu
PN LAB
WT ŚR LAB
WYK
LAB
CZ LAB
LAB
PT WYK
|
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Bartosz Gąsowski, Maciej Grzegrzółka, Lidia Łukasiak, Tomasz Starecki, Maciej Urbański | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Tomasz Starecki | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103300 - Instytut Systemów Elektronicznych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2020-02-22 - 2020-09-30 |
Przejdź do planu
PN WYK
LAB
WT ŚR LAB
LAB
CZ WYK
LAB
LAB
PT |
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2019-10-01 - 2020-02-21 |
Przejdź do planu
PN LAB
WT ŚR LAB
LAB
WYK
CZ LAB
LAB
PT WYK
|
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Bartosz Gąsowski, Maciej Grzegrzółka, Lidia Łukasiak, Tomasz Starecki, Maciej Urbański | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Krzysztof Gołofit, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak, Tomasz Starecki | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103300 - Instytut Systemów Elektronicznych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2019-02-18 - 2019-09-30 |
Przejdź do planu
PN WYK
LAB
WT ŚR LAB
LAB
CZ WYK
LAB
LAB
PT |
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Jakub Jasiński, Bogumił Konarzewski, Lidia Łukasiak | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2018-10-01 - 2019-02-17 |
Przejdź do planu
PN LAB
WT ŚR LAB
LAB
LAB
WYK
CZ LAB
LAB
PT WYK
|
Typ zajęć: |
Laboratorium, 30 godzin, 80 miejsc
Wykład, 30 godzin, 80 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Derzakowski, Bartosz Gąsowski, Maciej Grzegrzółka, Tomasz Starecki, Maciej Urbański | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Derzakowski, Bartosz Gąsowski, Krzysztof Gołofit, Maciej Grzegrzółka, Bogumił Konarzewski, Tomasz Starecki, Maciej Urbański | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103300 - Instytut Systemów Elektronicznych |
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.