Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przygotowanie pracy dyplomowej inżynierskiej

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 103B-xxxxx-ISP-PDI2
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Przygotowanie pracy dyplomowej inżynierskiej
Jednostka: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Grupy: ( Dyplomowanie )--inż.-EITI
Punkty ECTS i inne: 15.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: polski
Jednostka decyzyjna:

103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Kod wydziałowy:

PDI2

Numer wersji:

2

Skrócony opis: (tylko po angielsku)

Senior Design Project is a two-part, two-semester course, which is aimed to prepare students to their professional work. The result of Senior Design Project is a capstone project and a B.Sc. diploma dissertation.

During the second semester students concentrate on implementing the solution and writing the diploma dissertation. The project should reflect the professional skills of prospective engineers. The major activity of the projects is an individual, independent work of the students under the guidance of supervisors.

Pełny opis: (tylko po angielsku)

Senior Design Project is a two-part, two-semester course, which is aimed to prepare students to their professional work. The result of Senior Design Project is a capstone project and a B.Sc. diploma dissertation.

During the second semester students concentrate on implementing the solution and writing the diploma dissertation. The project should reflect the professional skills of prospective engineers. The major activity of the projects is an individual, independent work of the students under the guidance of supervisors.

Each student is expected to solve a typical engineering task using appropriate tools and methods. The student should demonstrate engineering skills and knowledge acquired during the studies.

In the second semester emphasis is placed on completion of a design project initiated in Senior Design Project 1. This is achieved by project implementation, and writing the B.Sc. diploma dissertation. State-of-the art in technical aspects of design should be demonstrated in the implementation and documented in the dissertation.

The Senior Design Project (1 and 2) are intended to be the culmination of the undergraduate experience, where knowledge gained during the studies is applied to a capstone project.

Literatura: (tylko po angielsku)

Selected by a supervisor - appropriate for each individual project.

Metody i kryteria oceniania:

Od dyplomanta wymaga się uzyskania następujących efektów kształcenia.

Wiedza:

  • Znajomość podstawowych metod, technik, narzędzi i materiałów do rozwiązywania prostych zadań inżynierskich związanych z reprezentowaną dyscypliną

Umiejętności:

  • pozyskiwania informacji z literatury, baz danych oraz innych źródeł, integrowania ich, dokonywania ich interpretacji oraz wyciągania wniosków i formułowania opinii,
  • posługiwania się technikami informacyjno-komunikacyjnymi właściwymi do realizacji zadań typowych dla działalności inżynierskiej,
  • planowania i przeprowadzania eksperymentów, w tym pomiarów i symulacji komputerowych, interpretowania uzyskanych wyników i wyciągania wniosków,
  • wykorzystywania metod analitycznych, symulacyjnych i eksperymentalnych do formułowania i rozwiązywania zadań inżynierskich, oraz dostrzegania przy tym ich aspektów systemowych i pozatechnicznych,
  • analizowania i oceny sposobu funkcjonowania istniejących rozwiązań technicznych (urządzeń, systemów, procesów itp.) w zakresie wynikającym z reprezentowanej dyscypliny inżynierskiej,
  • identyfikowania i sformułowania specyfikacji prostego zadania inżynierskiego,
  • oceny przydatności rutynowych metod i narzędzi rozwiązania prostego zadania inżynierskiego, oraz wyboru i zastosowania właściwej metody i narzędzi,,
  • zaprojektowania zgodnie z zadaną specyfikacją i zrealizowania prostego urządzenia, obiektu, systemu lub procesu, z wykorzystaniem właściwych metod, technik i narzędzi,
  • przekazania informacji dotyczących rozwiązania zadania inżynierskiego w sposób powszechnie zrozumiały.

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy" (w trakcie)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2022-02-23 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 180 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2021-02-20 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 180 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Izabela Dudek, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Anna Bednarek, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-18
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 70 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2016-02-23 - 2016-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2015-10-01 - 2016-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2015-02-23 - 2015-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2014-09-29 - 2015-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2014-02-24 - 2014-09-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2013-10-01 - 2014-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2013-02-20 - 2013-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2012-10-01 - 2013-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 135 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.
pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)