Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe magisterskie 1

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 103B-xxxxx-MSP-SDM1 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium dyplomowe magisterskie 1
Jednostka: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Grupy: ( Dyplomowanie )--mgr.-EITI
Punkty ECTS i inne: 2.00
Język prowadzenia: polski
Jednostka decyzyjna:

103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Kod wydziałowy:

SDM1

Numer wersji:

2

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (w trakcie)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30

Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Henryk Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Andrzej Kraśniewski, Sławomir Kula, Włodzimierz Ogryczak, Krzysztof Perlicki, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Andrzej Kraśniewski, Sławomir Kula, Janusz Marzec, Józef Modelski, Włodzimierz Ogryczak, Krzysztof Perlicki, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek, Krzysztof Zaremba, Jan Żera
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Artur Janicki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Włodzimierz Ogryczak, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Krzysztof Gołofit, Artur Janicki, Małgorzata Kowalska, Andrzej Kraśniewski, Sławomir Kula, Janusz Marzec, Józef Modelski, Włodzimierz Ogryczak, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Henryk Dobrowolski, Zbigniew Kotulski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Włodzimierz Ogryczak, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Krzysztof Gołofit, Zbigniew Kotulski, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Andrzej Kraśniewski, Sławomir Kula, Janusz Marzec, Józef Modelski, Włodzimierz Ogryczak, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek, Krzysztof Zaremba, Jan Żera
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Krzysztof Malinowski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Krzysztof Gołofit, Józef Lubacz, Krzysztof Malinowski, Janusz Marzec, Józef Modelski, Janusz Sosnowski, Sławomir Szostak, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Henryk Dobrowolski, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Krzysztof Malinowski, Andrzej Pacut, Janusz Sosnowski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Henryk Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Krzysztof Malinowski, Janusz Sosnowski, Piotr Wieczorek, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-18
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Krzysztof Malinowski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Krzysztof Malinowski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut, Sławomir Szostak
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut, Sławomir Szostak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 47 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2016-02-23 - 2016-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 45 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2015-10-01 - 2016-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 48 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut, Daniel Paczesny
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut, Daniel Paczesny
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2015-02-23 - 2015-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 45 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut, Daniel Paczesny
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Andrzej Pacut, Daniel Paczesny
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2014-09-29 - 2015-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 45 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Janusz Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Janusz Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2014-02-24 - 2014-09-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 45 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski, Daniel Paczesny
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski, Daniel Paczesny
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2013-10-01 - 2014-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski, Daniel Paczesny
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski, Daniel Paczesny
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2013-02-20 - 2013-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 45 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Konrad Hejn, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Konrad Hejn, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2012-10-01 - 2013-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 45 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Bogusław Kalinowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Bogusław Kalinowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Malinowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.