Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Praca przejściowa magisterska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1100-MBINP-MZP-PRAPM Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Praca przejściowa magisterska
Jednostka: Wydział Inżynierii Produkcji
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 15.00 (zmienne w czasie)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Skrócony opis:

Praca przejściowa ma na celu przygotowanie studentów do samodzielnego rozwiązywania rożnych problemów inżynierskich z zastosowaniem wiedzy i umiejętności opanowanych w toku studiów. Stanowi również ważny etap przygotowań do wykonania pracy dyplomowej.

Pełny opis:

Przydział tematów.

Informacje na temat wymogów stawianych pracom dyplomowym, wskazówki edytorskie. Zasady korzystania ze źródeł, plagiat.

Przedstawienie przez studentów celu i koncepcji pracy, tworzenie planu pracy.

Przedstawienie przez studentów aktualnego stanu wiedzy na temat związany z tematyką pracy. Kontrola postępów w realizacji tematu.

Przedstawienie wyników swojej pracy przejściowej (efektów w postaci opracowania teotetycznego, pracy praktycznej lub projektowej).

Literatura:

Literatura związana z tematyką danej pracy, indywidualna dla każdego studenta.

Metody i kryteria oceniania:

Student pod kierunkiem prowadzącego zajęcia wykonuje samodzielnie pracę przejściową. Temat pracy jest przydzielony przez opiekuna pracy, przy czym istnieje możliwość realizacji tematu własnego. Tematy projektu są ściśle związane z kierunkiem studiów (student powinien wykonać opracowanie teoretyczne lub wstępną koncepcję projektu). Praca powinna być konsultowana z opiekunem pracy. Na zajęciach prowadzona jest kontrola postępów realizowanego tematu. Warunkiem uzyskania pozytywnej oceny przez studenta jest zreferowanie wykonanej pracy (omówienie uzyskanych wyników, sformułowanie wniosków). Brana jest pod uwagę systematyczność oraz twórczy wkład studenta w wykonywany temat.

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Aleksander Buczacki, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Kamil Karpiuk, Aldona Kluczek, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-18
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Aleksander Buczacki, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Kamil Karpiuk, Aldona Kluczek, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.