Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Intermediate Integrating Project

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1103-ZP000-MSA-INTIP Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Intermediate Integrating Project
Jednostka: Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych
Grupy: Przedmioty dla sem.3, GPEM, rekrutacja zimowa
Punkty ECTS i inne: 10.00
Język prowadzenia: angielski

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Rafał Drobnicki, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Krzysztof Krystosiak, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (w trakcie)

Okres: 2021-02-20 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Marta Maciejasz-Świątkiewicz, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Rafał Drobnicki, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Krzysztof Krystosiak, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Marta Maciejasz-Świątkiewicz, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Wojciech Presz
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Robert Cacko, Krzysztof Ejsmont, Jolanta Korkosz-Gębska, Jacek Kozłowski, Maria Kukurba, Dawid Myszka, Dorota Oniszczuk-Świercz, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk
Prowadzący grup: Aleksander Buczacki, Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Aleksander Buczacki, Kamila Buziak, Robert Cacko, Jarosław Chrzanowski, Piotr Czyżewski, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Radosław Gościniak, Jolanta Korkosz-Gębska, Maria Kukurba, Łukasz Morawiński, Dawid Myszka, Marcin Perzyk, Wojciech Presz, Hanna Sadłowska, Jacek Senkara, Grzegorz Wróblewski, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk
Prowadzący grup: Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jolanta Korkosz-Gębska, Jacek Kozłowski, Dawid Myszka, Dorota Oniszczuk-Świercz
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Jolanta Korkosz-Gębska, Dawid Myszka, Wojciech Presz, Grzegorz Wróblewski, Małgorzata Zalewska-Traczyk
Prowadzący grup: Robert Cacko, Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Jolanta Korkosz-Gębska, Jerzy Krawiec, Dawid Myszka, Wojciech Presz, Krzysztof Wilczyński, Małgorzata Zalewska-Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 120 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Grzegorz Wróblewski
Prowadzący grup: Arkadiusz Antczak, Paweł Antczak, Anna Arasimowicz, Łukasz Babuśka, Andrzej Bacia, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Tomasz Bartoszewicz, Piotr Bąk, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Łukasz Bielakowski, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Krzysztof Błażejak, Emilia Błońska, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Józef Borowski, Aleksander Buczacki, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Kamila Ceran, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Małgorzata Ciepłowska, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Lucjan Dąbrowski, Janusz Domański, Anna Dziedzic, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Artur Frankowski, Marta Gajadhur, Monika Gajewska, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Beata Grażulis, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Robert Halaczek, Michał Haraburda, Liliya Harri, Jerzy Honczarenko, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Klaudia Jabłońska, Zofia Jachna, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Jolanta Jurczak, Wojciech Kaczkowski, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Tomasz Kapeluszny, Kamil Karpiuk, Robert Kasprzak, Karl Klingsheim, Aldona Kluczek, Marta Kłębczyk, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Dariusz Kołodziej, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Wojciech Kramarek, Jerzy Krawiec, Aleksandra Krulikowska, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Hieronim Kubera, Jolanta Kubicka, Maria Kukurba, Marta Kunat-Widarska, Kinga Kurowska-Wilczyńska, Sławomir Lamowski, Zbigniew Lechniak, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Małgorzata Lewin, Jan Lewiński, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Karolina Łukasik, Mariusz Magier, Anna Makuch, Izabela Maleńczyk, Daniel Marcasii, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Andrzej Masłowski, Henryk Mierzejewski, Jarosław Misiak, Piotr Modliński, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Leszek Moszczyński, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Przemysław Narowski, Andrzej Nastaj, Piotr Nawrocki, Mirosław Nejman, Zbigniew Nita, Wanda Nowak, Ilona Obłuska, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Mariusz Olszewski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marta Paska-Obłoza, Marek Pawlikowski, Nemezjusz Pazio, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Ryszard Pędzisz, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Jan Plewicki, Adam Podlecki, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Łukasz Popławski, Łukasz Popławski, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Martyna Przybyszewska, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Leszek Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Dariusz Siudak, Konstanty Skalski, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Stachowicz, Małgorzata Stalkoper, Anna Stefańska, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Dominika Sydney, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Wojciech Szypuła, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Michał Taraszewski, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tomczak, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Emilia Wawer, Elżbieta Wąsak, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Wojciech Wiszniewski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Ewa Woźniak, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Rafał Wypysiński, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Karol Zglejszewski, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.