Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Praca przejściowa magisterska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1103-ZP000-MZP-PRAPM Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Praca przejściowa magisterska
Jednostka: Wydział Inżynierii Produkcji
Grupy: Przedmioty dla sem.3, ZiIP, st. niestacjonarne II stopnia
Punkty ECTS i inne: 10.00
Język prowadzenia: polski
Skrócony opis:

Praca przejściowa ma na celu przygotowanie studentów do samodzielnego rozwiązywania rożnych problemów inżynierskich z zastosowaniem wiedzy i umiejętności opanowanych w toku studiów. Stanowi również ważny etap przygotowań do wykonania pracy dyplomowej.

Pełny opis:

Przydział tematów.

Informacje na temat wymogów stawianych pracom dyplomowym, wskazówki edytorskie. Zasady korzystania ze źródeł, plagiat.

Przedstawienie przez studentów celu i koncepcji pracy, tworzenie planu pracy.

Przedstawienie przez studentów aktualnego stanu wiedzy na temat związany z tematyką pracy. Kontrola postępów w realizacji tematu.

Przedstawienie wyników swojej pracy przejściowej (efektów w postaci opracowania teotetycznego, pracy praktycznej lub projektowej).

Literatura:

Literatura związana z tematyką danej pracy, indywidualna dla każdego studenta.

Metody i kryteria oceniania:

Student pod kierunkiem prowadzącego zajęcia wykonuje samodzielnie pracę przejściową. Temat pracy jest przydzielony przez opiekuna pracy, przy czym istnieje możliwość realizacji tematu własnego. Tematy projektu są ściśle związane z kierunkiem studiów (student powinien wykonać opracowanie teoretyczne lub wstępną koncepcję projektu). Praca powinna być konsultowana z opiekunem pracy. Na zajęciach prowadzona jest kontrola postępów realizowanego tematu. Warunkiem uzyskania pozytywnej oceny przez studenta jest zreferowanie wykonanej pracy (omówienie uzyskanych wyników, sformułowanie wniosków). Brana jest pod uwagę systematyczność oraz twórczy wkład studenta w wykonywany temat.

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (w trakcie)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Marta Maciejasz-Świątkiewicz, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Aleksander Buczacki, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Kamil Karpiuk, Aldona Kluczek, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Krzysztof Krystosiak, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Kamila Buziak, Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Aleksander Buczacki, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Kamil Karpiuk, Aldona Kluczek, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-18
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Aleksander Buczacki, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Kamil Karpiuk, Aldona Kluczek, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Małgorzata Zalewska-Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Grzegorz Wróblewski
Prowadzący grup: Arkadiusz Antczak, Paweł Antczak, Anna Arasimowicz, Łukasz Babuśka, Andrzej Bacia, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Katarzyna Barcz, Tomasz Bartoszewicz, Piotr Bąk, Ewa Bednarczyk, Mariusz Bednarek, Łukasz Bielakowski, Andrzej Bieńkowski, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Krzysztof Błażejak, Emilia Błońska, Mariusz Bober, Sebastian Bombiński, Józef Borowski, Aleksander Buczacki, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Kamila Ceran, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Małgorzata Ciepłowska, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Tomasz Dąbrowa, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Lucjan Dąbrowski, Janusz Domański, Anna Dziedzic, Krzysztof Ejsmont, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Artur Frankowski, Marta Gajadhur, Monika Gajewska, Jacek Garbarski, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Beata Grażulis, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Robert Halaczek, Michał Haraburda, Liliya Harri, Jerzy Honczarenko, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Klaudia Jabłońska, Zofia Jachna, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Stefan Jakucewicz, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Jolanta Jurczak, Wojciech Kaczkowski, Mieczysław Kaczorowski, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Tomasz Kapeluszny, Kamil Karpiuk, Robert Kasprzak, Karl Klingsheim, Aldona Kluczek, Marta Kłębczyk, Andrzej Kocańda, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Dariusz Kołodziej, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Wojciech Kramarek, Jerzy Krawiec, Aleksandra Krulikowska, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Hieronim Kubera, Jolanta Kubicka, Maria Kukurba, Marta Kunat-Widarska, Kinga Kurowska-Wilczyńska, Sławomir Lamowski, Zbigniew Lechniak, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Małgorzata Lewin, Jan Lewiński, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Karolina Łukasik, Mariusz Magier, Anna Makuch, Izabela Maleńczyk, Daniel Marcasii, Stanisław Marciniak, Leszek Markowski, Andrzej Masłowski, Henryk Mierzejewski, Jarosław Misiak, Piotr Modliński, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Leszek Moszczyński, Dawid Myszka, Andrzej Myśliński, Przemysław Narowski, Andrzej Nastaj, Piotr Nawrocki, Mirosław Nejman, Zbigniew Nita, Wanda Nowak, Ilona Obłuska, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Mariusz Olszewski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marta Paska-Obłoza, Marek Pawlikowski, Nemezjusz Pazio, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Ryszard Pędzisz, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Jan Plewicki, Adam Podlecki, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Łukasz Popławski, Łukasz Popławski, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Martyna Przybyszewska, Yuriy Pyr'yev, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Adam Sadowski, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Anna Sankowska, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Leszek Sawicki, Jacek Senkara, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Dariusz Siudak, Konstanty Skalski, Paweł Skoczylas, Artur Soroczyński, Stanisław Stachowicz, Małgorzata Stalkoper, Anna Stefańska, Stanisław Strzelczak, Cyprian Suchocki, Dominika Sydney, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Wojciech Szypuła, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Michał Taraszewski, Tadeusz Telesiewicz, Anna Tomczak, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Emilia Wawer, Elżbieta Wąsak, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Wojciech Wiszniewski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Ewa Woźniak, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Rafał Wypysiński, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Karol Zglejszewski, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Praca przejściowa, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Zbigniew Szymaniak, Grzegorz Wróblewski
Prowadzący grup: Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Zbigniew Szymaniak, Grzegorz Wróblewski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2015-10-01 - 2016-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2014-09-29 - 2015-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2014-02-24 - 2014-09-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2013-10-01 - 2014-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2012-10-01 - 2013-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 72 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.