Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Praca przejściowa inżynierska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1106-00000-ISP-PRAPI
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Praca przejściowa inżynierska
Jednostka: Wydział Mechaniczny Technologiczny
Grupy: Przedmioty wspólne dla sem.6, Papiernictwo i Poligrafia, st. stacjonarne I stopnia
Przedmioty wspólne dla sem.6, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, st. stacjonarne I stopnia
Punkty ECTS i inne: 8.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: polski
Elementy modułu:

Przydział tematów.

Informacje na temat wymogów stawianych pracom dyplomowym, wskazówki edytorskie. Zasady korzystania ze źródeł, plagiat.

Przedstawienie przez studentów celu i koncepcji pracy, tworzenie planu pracy.

Przedstawienie przez studentów aktualnego stanu wiedzy na temat związany z tematyką pracy. Kontrola postępów w realizacji tematu.

Przedstawienie wyników swojej pracy przejściowej (efektów w postaci opracowania teoretycznego, pracy praktycznej lub projektowej).

Jednostka decyzyjna:

Instytut Technik Wytwarzania

Instytut Mechaniki i Poligrafii

Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych

Kod wydziałowy:

PRAPI

Liczba godzin zajęć praktycznych:

90 godzin - praca samodzielna studenta pod nadzorem opiekuna pracy

Numer wersji:

Wersja nr 2

Przedmiot techniczny, nieposiadający regulaminu przedmiotu:

Tak

Skrócony opis:

Celem przedmiotu jest sprawdzenie praktycznych umiejętności rozwiązywania złożonych problemów technicznych, jak też zdobycie umiejętności opracowania krytycznego i analizy literatury i przedstawienia swoich przemyśleń w postaci szerokiego raportu z tych analiz.

Pełny opis:

Przydział tematów.

Informacje na temat wymogów stawianych pracom dyplomowym, wskazówki edytorskie. Zasady korzystania ze źródeł, plagiat.

Przedstawienie przez studentów celu i koncepcji pracy, tworzenie planu pracy.

Przedstawienie przez studentów aktualnego stanu wiedzy na temat związany z tematyką pracy. Kontrola postępów w realizacji tematu.

Przedstawienie wyników swojej pracy przejściowej (efektów w postaci opracowania teoretycznego, pracy praktycznej lub projektowej).

Literatura:

Literatura związana z tematyką danej pracy, indywidualna dla każdego studenta.

Efekty uczenia się:

Zróżnicowane w zależności od wybranego tematu

Wiedza

IK1A_W11 Ma podstawową wiedzę o trendach rozwojowych z zakresu: a) inżynierii produkcji, b) dziedzin pokrewnych

IK1A_W14. Ma podstawową wiedzę niezbędną do rozumienia w działalności inżynierskiej: a) uwarunkowań społecznych, b) uwarunkowań ekonomicznych, c) uwarunkowań prawnych, d) uwarunkowań organizacyjnych, e) uwarunkowań marketingowych, f) innych uwarunkowań pozatechnicznych.

Umiejętności

IK1A_U01.Potrafi pozyskiwać informacje z literatury, baz danych oraz innych właściwie dobranych źródeł w wersji drukowanej i elektronicznej w tym w Internecie, także w języku angielskim lub niemieckim w inżynierii produkcji i zarządzania, potrafi integrować uzyskane informacje, dokonywać ich interpretacji, a także wyciągać wnioski, formułować i uzasadniać opinie.

IK1A_U03. Potrafi przygotować i przedstawić w języku polskim** i języku angielskim lub niemieckim dobrze udokumentowane opracowanie problemów z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji /**nie dotyczy studentów zagranicznych na studiach w języku angielskim

IK1A_U12. Potrafi, przy formułowaniu i rozwiązywaniu zadań inżynierskich, w szczególności wiązanych z technikami wytwarzania, dostrzegać ich aspekty systemowe i pozatechniczne.

IK1A_U14 Potrafi dokonać wstępnej analizy ekonomicznej podejmowanych działań inżynierskich w szczególności o charakterze projektowym.

IK1A_U15. Potrafi dokonać krytycznej analizy sposobu funkcjonowania i ocenić - w zakresie technik wytwarzania -istniejące rozwiązania techniczne, w szczególności maszyny, urządzenia, obiekty, systemy, procesy i usługi.

IK1A_U16. Potrafi dokonać identyfikacji i sformułować specyfikację prostych zadań inżynierskich o charakterze praktycznym, charakterystycznych dla inżynierii produkcji.

IK1A_U17.Potrafi ocenić przydatność rutynowych metod i narzędzi służących do rozwiązania prostego zadania inżynierskiego o charakterze praktycznym, charakterystycznego dla inżynierii produkcji oraz wybrać i zastosować właściwą metodę i narzędzia.

IK1A_U18. Potrafi - zgodnie z zadaną specyfikacją - zaprojektować oraz zrealizować proste urządzenie, obiekt, system lub proces, typowe dla wybranej techniki wytwarzania (technologii), używając właściwych metod, technik i narzędzi.

Kompetencje społeczne

IK1A_K02. Ma świadomość pozatechnicznych aspektów i skutków działalności inżynierskiej, w tym jej wpływu na środowisko naturalne i społeczeństwo i związanej z tym odpowiedzialności za podejmowane decyzje techniczne.

Sposób wypełnienia: zróżnicowany w zależności od wybranego tematu

Sposób sprawdzenia: przez prowadzącego pracę podczas wykonywania pracy i na podstawie przedstawionego opracowania końcowego

Metody i kryteria oceniania:

Student pod kierunkiem prowadzącego zajęcia wykonuje samodzielnie pracę przejściową. Temat pracy jest przydzielony przez opiekuna pracy, przy czym istnieje możliwość realizacji tematu zaproponowanego przez studenta. Tematy projektu są ściśle związane z kierunkiem studiów (student powinien wykonać opracowanie teoretyczne lub wstępną koncepcję projektu). Praca powinna być konsultowana z opiekunem pracy. Na zajęciach prowadzona jest kontrola postępów realizowanego tematu. Warunkiem uzyskania pozytywnej oceny przez studenta jest zreferowanie wykonanej pracy (omówienie uzyskanych wyników, sformułowanie wniosków). Brana jest pod uwagę systematyczność oraz twórczy wkład studenta w wykonywany temat.

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2023/2024 - sem. letni" (w trakcie)

Okres: 2024-02-19 - 2024-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Prowadzący grup: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Leszek Kwiatkowski, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Przemysław Narowski, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Georgij Petriaszwili, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Marek Seretny, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Bartosz Wachnik, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2023-02-20 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Prowadzący grup: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Leszek Kwiatkowski, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Przemysław Narowski, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Georgij Petriaszwili, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Marek Seretny, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Bartosz Wachnik, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2022-02-23 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Georgij Petriaszwili, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-22
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Marta Maciejasz-Świątkiewicz, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2021-02-20 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Marta Maciejasz-Świątkiewicz, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Krzysztof Jemielniak, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Marta Maciejasz-Świątkiewicz, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Stanisław Marciniak, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Jolanta Zimmerman, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Paweł Antczak, Piotr Arczewski, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Cezary Jasiński, Krzysztof Jemielniak, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Praca przejściowa, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Jolanta Korkosz-Gębska, Grzegorz Wróblewski
Prowadzący grup: Paweł Antczak, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Andrzej Bieńkowski, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Janusz Ewertowski, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Bartłomiej Gładysz, Eryk Głodziński, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Jerzy Jakubowski, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Piotr Kania, Janusz Kaniewski, Kamil Karpiuk, Andrzej Kochański, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Jolanta Korkosz-Gębska, Joanna Kossakowska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Izabela Maleńczyk, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Lech Olejnik, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Marek Radomski, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Andrzej Rutkowski, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Julian Sawicki, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.
pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)