Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Praca przejściowa inżynierska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1107-MB000-IZP-PRAPI Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Praca przejściowa inżynierska
Jednostka: Wydział Inżynierii Produkcji
Grupy: Przedmioty wspólne dla sem.7, Mechanika i Budowa Maszyn, st. niestacjonarne I stopnia
Punkty ECTS i inne: 5.00
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 40 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Rafał Drobnicki, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Krzysztof Krystosiak, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: Jarosław Chrzanowski, Janusz Domański, Maria Kukurba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Projekt, 40 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Paweł Antczak, Jan Bagiński, Jacek Bajkowski, Marcin Bajkowski, Jakub Bańczerowski, Michał Bańka, Katarzyna Barcz, Ewa Bednarczyk, Marcin Białas, Krzysztof Bieliszczuk, Robert Biernacki, Konrad Blachowski, Mariusz Bober, Aleksander Buczacki, Jakub Bułas, Kamila Buziak, Robert Cacko, Paweł Cegielski, Tomasz Chmielewski, Jarosław Chrzanowski, Zbigniew Chyba, Leszek Cybula, Piotr Czyżewski, Anna Dąbrowska-Tkaczyk, Janusz Domański, Rafał Drobnicki, Krzysztof Ejsmont, Mariusz Fabijański, Marta Gajadhur, Jacek Garbarski, Paweł Gepner, Bartłomiej Gładysz, Henryk Godlewski, Dariusz Golański, Jacek Goliński, Olgierd Goroch, Radosław Gościniak, Roman Grygoruk, Jarosław Grześ, Zbigniew Gulbinowicz, Maciej Horczyczak, Joanna Izdebska-Podsiadły, Ilona Jacyna-Gołda, Krzysztof Jankowski, Cezary Jasiński, Waldemar Jaszczuk, Filip Kagankiewicz, Piotr Kania, Aldona Kluczek, Andrzej Kochański, Andrzej Kolasa, Paweł Kołodziejczak, Ewa Kołodziejuk, Joanna Kossakowska, Aneta Kossobudzka-Górska, Jan Kowalczyk, Tomasz Kowalczyk, Tadeusz Kowalski, Jacek Kozłowski, Arkadiusz Krajewski, Jerzy Krawiec, Małgorzata Krwawicz, Krzysztof Krystosiak, Anna Krzyńska, Maria Kukurba, Leszek Kwiatkowski, Tomasz Lekszycki, Adrian Lewandowski, Zdzisław Lindemann, Grzegorz Lis, Yanfei Lu, Mariusz Magier, Izabela Maleńczyk, Michał Marczak, Leszek Markowski, Jarosław Misiak, Łukasz Morawiński, Radosław Morek, Grzegorz Motrycz, Dawid Myszka, Andrzej Nastaj, Mirosław Nejman, Przemysław Oborski, Dorota Oniszczuk-Świercz, Marek Pawlikowski, Andrzej Penkul, Marcin Perzyk, Georgij Petriaszwili, Robert Piekarski, Robert Pierzynowski, Katarzyna Piłczyńska, Anna Podolak-Lejtas, Halina Podsiadło, Mirosław Pracki, Wojciech Presz, Aleksander Przesmycki, Yuriy Pyr'yev, Joanna Radziejewska, Adam Rogowski, Marek Rozenek, Tadeusz Rudaś, Agnieszka Rusin, Hanna Sadłowska, Mariusz Salwin, Tadeusz Sałaciński, Krzysztof Santarek, Jacek Senkara, Marek Seretny, Teresa Siedlecka-Wójcikowska, Paweł Skiba, Paweł Skoczylas, Beata Skowrońska, Artur Soroczyński, Stanisław Strzelczak, Piotr Szulewski, Zbigniew Szymaniak, Dominika Śniegulska-Grądzka, Rafał Świercz, Sławomir Świłło, Mariusz Tryznowski, Adrianna Trzaskowska-Dmoch, Anna Tyszkiewicz, Bartosz Wachnik, Kazimierz Waćkowski, Wojciech Werpachowski, Krzysztof Wilczyński, Maciej Winiarski, Tadeusz Witkowski, Robert Wojtachnik, Grzegorz Wróblewski, Zbigniew Wrzesiński, Martyna Wybraniak-Kujawa, Małgorzata Zalewska-Traczyk, Adam Zalewski, Józef Zawora, Zuzanna Żołek-Tryznowska
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.