Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Pracownia tutorska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1140-00T-MSP-2001
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia tutorska
Jednostka: Wydział Mechatroniki
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 2.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy" (w trakcie)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Olga Iwasińska-Kowalska
Prowadzący grup: Maciej Bodnicki, Szymon Cygan, Vibekananda Dutta, Piotr Gazda, Janusz Igielski, Daniel Janczak, Michał Józwik, Jan Klimaszewski, Krzysztof Kukiełka, Jakub Możaryn, Paweł Nowak, Michał Nowicki, Anna Ostaszewska-Liżewska, Igor Ostrowski, Anna Pakuła, Sławomir Paśko, Kazimierz Pęczalski, Leszek Sałbut, Andrzej Skalski, Marcin Słoma, Jerzy Szałapak, Roman Szewczyk, Anna Sztyber-Betley, Maciej Szudarek, Ksawery Szykiedans, Piotr Tulik, Krzysztof Wildner
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2022-02-23 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Olga Iwasińska-Kowalska
Prowadzący grup: Szymon Cygan, Daniel Janczak, Michał Józwik, Krzysztof Kukiełka, Arkadiusz Kuś, Sławomir Paśko, Anna Sibilska-Mroziewicz, Barbara Siemiątkowska, Marcin Słoma, Roman Szewczyk, Anna Sztyber-Betley, Jakub Wierciak, Arkadiusz Winnicki, Paweł Wnuk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Olga Iwasińska-Kowalska
Prowadzący grup: Marcin Adamczyk, Michał Bartyś, Maciej Bodnicki, Szymon Cygan, Bartłomiej Fajdek, Piotr Gazda, Janusz Igielski, Małgorzata Jakubowska, Daniel Janczak, Michał Jankowski, Jan Klimaszewski, Tomasz Kozacki, Wojciech Krauze, Jakub Krzemiński, Małgorzata Kujawińska, Krzysztof Kukiełka, Arkadiusz Kuś, Sandra Lepak-Kuc, Agnieszka Łękawa-Raus, Jakub Możaryn, Paweł Nowak, Michał Nowicki, Andrzej Ordys, Anna Ostaszewska-Liżewska, Igor Ostrowski, Anna Pakuła, Sławomir Paśko, Andrzej Pepłowski, Adam Piechna, Paweł Popielski, Maciej Przybylski, Zbigniew Seta, Anna Sibilska-Mroziewicz, Barbara Siemiątkowska, Maciej Sieniło, Robert Sitnik, Andrzej Skalski, Marcin Słoma, Michał Syfert, Jerzy Szałapak, Roman Szewczyk, Anna Sztyber-Betley, Ksawery Szykiedans, Maciej Trusiak, Piotr Tulik, Mateusz Turkowski, Jakub Wierciak, Arkadiusz Winnicki, Marcin Witkowski, Michał Władziński, Paweł Wnuk, Grzegorz Wróblewski, Piotr Zdańkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2021-02-20 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Olga Iwasińska-Kowalska
Prowadzący grup: Szymon Cygan, Danuta Jasińska-Choromańska, Wojciech Krauze, Krzysztof Kukiełka, Jakub Możaryn, Michał Nowicki, Anna Ostaszewska-Liżewska, Igor Ostrowski, Adam Piechna, Zbigniew Seta, Robert Sitnik, Andrzej Skalski, Anna Sztyber-Betley, Piotr Tulik, Jakub Wierciak, Arkadiusz Winnicki, Marcin Witkowski, Grzegorz Wróblewski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Olga Iwasińska-Kowalska
Prowadzący grup: Michał Bartyś, Maciej Bodnicki, Marek Dobosz, Łucja Dybowska-Sarapuk, Janusz Igielski, Olga Iwasińska-Kowalska, Małgorzata Jakubowska, Daniel Janczak, Danuta Jasińska-Choromańska, Michał Józwik, Jakub Krzemiński, Krzysztof Kukiełka, Zbigniew Kusznierewicz, Marcel Młyńczak, Jakub Możaryn, Michał Nowicki, Andrzej Ordys, Anna Ostaszewska-Liżewska, Igor Ostrowski, Anna Pakuła, Tadeusz Pałko, Jacek Salach, Andrzej Skalski, Marcin Słoma, Adam Styk, Roman Szewczyk, Anna Sztyber-Betley, Maciej Trusiak, Arkadiusz Winnicki, Marcin Witkowski, Adam Woźniak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Adam Styk
Prowadzący grup: Szymon Cygan, Marek Dobosz, Janusz Igielski, Michał Jankowski, Dariusz Jarząbek, Danuta Jasińska-Choromańska, Michał Józwik, Tomasz Kowaluk, Tomasz Kozacki, Wojciech Krauze, Sandra Lepak-Kuc, Edyta Ładyżyńska-Kozdraś, Michał Nowicki, Anna Ostaszewska-Liżewska, Anna Pakuła, Sławomir Paśko, Jacek Salach, Roman Szewczyk, Maciej Trusiak, Piotr Tulik
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Adam Styk
Prowadzący grup: Maciej Bodnicki, Szymon Cygan, Janusz Igielski, Małgorzata Jakubowska, Daniel Janczak, Michał Jankowski, Dariusz Jarząbek, Danuta Jasińska-Choromańska, Michał Józwik, Tomasz Kowaluk, Wojciech Krauze, Małgorzata Kujawińska, Zbigniew Kusznierewicz, Arkadiusz Kuś, Monika Kwacz, Beata Leśniak-Plewińska, Agnieszka Łękawa-Raus, Marcel Młyńczak, Michał Nowicki, Anna Pakuła, Tadeusz Pałko, Sławomir Paśko, Kazimierz Pęczalski, Leszek Sałbut, Robert Sitnik, Andrzej Skalski, Roman Szewczyk, Ksawery Szykiedans, Elżbieta Ślubowska, Piotr Tulik, Mateusz Turkowski, Jakub Wierciak, Marcin Witkowski, Grzegorz Wróblewski, Piotr Zdańkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Ocena łączna
Projekt - Zaliczenie na ocenę
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.
pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-8 (2022-12-14)