Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Pracownia problemowa magisterska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 103A-xxxxx-MSP-PPMGR
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia problemowa magisterska
Jednostka: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Grupy: ( Dyplomowanie )--mgr.-EITI
( Dyplomowanie )-Cyberbezpieczeństwo-mgr.-EITI
( Dyplomowanie )-Informatyka biomedyczna-mgr.-EITI
( Dyplomowanie )-Inżynieria Internetu Rzeczy-mgr.-EITI
Punkty ECTS i inne: 2.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: polski
Jednostka decyzyjna:

103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Kod wydziałowy:

PPMGR

Numer wersji:

1

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2023/2024 - sem. letni" (w trakcie)

Okres: 2024-02-19 - 2024-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 240 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Andruszkiewicz, Rafał Biedrzycki, Piotr Bilski, Piotr Bobiński, Andrzej Buchowicz, Jarosław Chudziak, Paweł Cichosz, Tomasz Czarnecki, Łukasz Dąbała, Wiesława Duszyńska, Konrad Jędrzejewski, Włodzimierz Kasprzak, Jacek Komorowski, Marcin Kowalczyk, Małgorzata Kowalska, Stanisław Kozdrowski, Rajmund Kożuszek, Piotr Maciąg, Konrad Markowski, Tomasz Martyn, Mateusz Modrzejewski, Jan Mulawka, Robert Nowak, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Grzegorz Pastuszak, Sebastian Plamowski, Krystian Radlak, Przemysław Rokita, Henryk Rybiński, Łukasz Skonieczny, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Trzciński, Piotr Wieczorek, Tomasz Winiarski, Paweł Zawistowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2023-10-01 - 2024-02-18
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Marcin Bączyk, Piotr Bobiński, Andrzej Buchowicz, Izabela Dudek, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Konrad Godziszewski, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Andrzej Rychter, Władysław Skarbek, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Jerzy Weremczuk, Piotr Wieczorek, Wojciech Wojtasiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2023-02-20 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 240 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Andruszkiewicz, Piotr Arabas, Rafał Biedrzycki, Piotr Bilski, Piotr Bobiński, Andrzej Buchowicz, Patryk Chaber, Jarosław Chudziak, Paweł Cichosz, Tomasz Czarnecki, Łukasz Dąbała, Wojciech Dudek, Wiesława Duszyńska, Janusz Granat, Konrad Jędrzejewski, Włodzimierz Kasprzak, Jacek Komorowski, Marcin Kowalczyk, Małgorzata Kowalska, Stanisław Kozdrowski, Rajmund Kożuszek, Piotr Maciąg, Konrad Markowski, Tomasz Martyn, Jacek Misiurewicz, Mateusz Modrzejewski, Jan Mulawka, Robert Nowak, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Grzegorz Pastuszak, Sebastian Plamowski, Krystian Radlak, Andrzej Ratkowski, Przemysław Rokita, Henryk Rybiński, Łukasz Skonieczny, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Wojciech Szynkiewicz, Jerzy Toński, Tomasz Trzciński, Piotr Wieczorek, Artur Wilkowski, Tomasz Winiarski, Paweł Zawistowski, Izabela Żółtowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-19
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Andruszkiewicz, Ilona Bluemke, Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Paweł Cichosz, Łukasz Dąbała, Anna Derezińska, Izabela Dudek, Wojciech Dudek, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Grzegorz Galiński, Piotr Garbat, Rafał Jóźwiak, Jacek Komorowski, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Wiktor Kuśmirek, Tomasz Martyn, Wojciech Mazurczyk, Mateusz Modrzejewski, Jan Mulawka, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Grzegorz Pastuszak, Sebastian Plamowski, Roman Podraza, Przemysław Rokita, Dominik Ryżko, Łukasz Skonieczny, Janusz Sosnowski, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Tomasz Trzciński, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2022-02-23 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 240 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-22
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2021-02-20 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 240 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Andrzej Buchowicz, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Jerzy Toński, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-19
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Projekt, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Izabela Dudek, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Elżbieta Styczek, Sławomir Szostak, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.
pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)