Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe inżynierskie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 103B-xxxxx-ISP-SDI Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium dyplomowe inżynierskie
Jednostka: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Grupy: ( Dyplomowanie )--inż.-EITI
Punkty ECTS i inne: 2.00
Język prowadzenia: polski
Jednostka decyzyjna:

103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Kod wydziałowy:

SDI

Numer wersji:

2

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (w trakcie)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 570 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Andrzej Karbowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Pieńkosz, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Krzysztof Brzeziński, Wiktor Daszczuk, Piotr Gawrysiak, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Andrzej Kraśniewski, Marzena Kryszkiewicz, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Janusz Marzec, Krzysztof Pieńkosz, Jerzy Siuzdak, Dariusz Turlej, Wojciech Wojtasiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Jacek Cichocki, Andrzej Karbowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Krzysztof Pieńkosz, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Krzysztof Gołofit, Andrzej Karbowski, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Andrzej Kraśniewski, Marzena Kryszkiewicz, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Krzysztof Perlicki, Krzysztof Pieńkosz, Wiesław Winiecki, Wojciech Wojtasiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 570 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Eugeniusz Toczyłowski, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Wiktor Daszczuk, Piotr Gawrysiak, Krzysztof Gołofit, Artur Janicki, Marzena Kryszkiewicz, Lidia Łukasiak, Janusz Marzec, Jerzy Siuzdak, Eugeniusz Toczyłowski, Alicja Trojanowska, Dariusz Turlej, Wiesław Winiecki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Sławomir Szostak, Eugeniusz Toczyłowski, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Marzena Kryszkiewicz, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Eugeniusz Toczyłowski, Wojciech Wojtasiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-18
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Eugeniusz Toczyłowski, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Eugeniusz Toczyłowski, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Eugeniusz Toczyłowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Eugeniusz Toczyłowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Eugeniusz Toczyłowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Eugeniusz Toczyłowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2016-02-23 - 2016-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Eugeniusz Toczyłowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Eugeniusz Toczyłowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2015-10-01 - 2016-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Daniel Paczesny, Eugeniusz Toczyłowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Daniel Paczesny, Eugeniusz Toczyłowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2015-02-23 - 2015-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Eugeniusz Toczyłowski
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Eugeniusz Toczyłowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2014-09-29 - 2015-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut, Daniel Paczesny
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut, Daniel Paczesny
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2014-02-24 - 2014-09-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2013-10-01 - 2014-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 40 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Ryszard Jachowicz, Andrzej Jakubowski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Andrzej Pacut
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.