Seminarium dyplomowe magisterskie 1
Informacje ogólne
Kod przedmiotu: | 103B-xxxxx-MSP-SDM1 |
Kod Erasmus / ISCED: | (brak danych) / (brak danych) |
Nazwa przedmiotu: | Seminarium dyplomowe magisterskie 1 |
Jednostka: | Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych |
Grupy: |
( Dyplomowanie )--mgr.-EITI |
Punkty ECTS i inne: |
2.00
|
Język prowadzenia: | polski |
Jednostka decyzyjna: | 103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych |
Kod wydziałowy: | SDM1 |
Numer wersji: | 2 |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2023/2024 - sem. letni" (w trakcie)
Okres: | 2024-02-19 - 2024-09-30 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 290 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Krzysztof Brzeziński, Andrzej Buchowicz, Henryk Dobrowolski, Paweł Domański, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Sławomir Szostak, Marek Średniawa | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Brzeziński, Paweł Domański, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Sławomir Szostak, Marek Średniawa | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2023-10-01 - 2024-02-18 |
Przejdź do planu
PN SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Bęben, Andrzej Buchowicz, Wojciech Burakowski, Paweł Domański, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Sławomir Szostak, Halina Tarasiuk, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Andrzej Bęben, Wojciech Burakowski, Paweł Domański, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Jordi Mongay Batalla, Michał Rudowski, Janusz Sosnowski, Sławomir Szostak, Halina Tarasiuk | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2023-02-20 - 2023-09-30 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 290 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Buchowicz, Henryk Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Marek Średniawa, Artur Tomaszewski, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Michał Rudowski, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Marek Średniawa, Artur Tomaszewski | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2022-10-01 - 2023-02-19 |
Przejdź do planu
PN SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Buchowicz, Wojciech Burakowski, Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Halina Tarasiuk, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Andrzej Buchowicz, Wojciech Burakowski, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Michał Rudowski, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Halina Tarasiuk | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2022-02-23 - 2022-09-30 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Buchowicz, Henryk Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Marek Średniawa, Artur Tomaszewski, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Piotr Brzeski, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Ryszard Romaniuk, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Marek Średniawa, Artur Tomaszewski, Piotr Wieczorek, Jan Żera | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2021-10-01 - 2022-02-22 |
Przejdź do planu
PN SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Buchowicz, Wojciech Burakowski, Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Halina Tarasiuk, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Andrzej Buchowicz, Wojciech Burakowski, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Halina Tarasiuk | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2021-02-20 - 2021-09-30 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Buchowicz, Dariusz Bursztynowski, Henryk Dobrowolski, Rajmund Kożuszek, Włodzimierz Ogryczak, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Dariusz Bursztynowski, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Dariusz Turlej, Piotr Wieczorek, Jan Żera | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2020-10-01 - 2021-02-19 |
Przejdź do planu
PN SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Andrzej Buchowicz, Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Artur Janicki, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Wojciech Burakowski, Krzysztof Gołofit, Małgorzata Kowalska, Janusz Marzec, Józef Modelski, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Michał Rudowski, Janusz Sosnowski, Maciej Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (zakończony)
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2019-10-01 - 2020-02-21 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
WT SEM
ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Artur Janicki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Włodzimierz Ogryczak, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Gołofit, Artur Janicki, Małgorzata Kowalska, Andrzej Kraśniewski, Sławomir Kula, Janusz Marzec, Józef Modelski, Włodzimierz Ogryczak, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Krzysztof Zaremba | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)
Okres: | 2019-02-18 - 2019-09-30 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jacek Cichocki, Henryk Dobrowolski, Zbigniew Kotulski, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Włodzimierz Ogryczak, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Gołofit, Zbigniew Kotulski, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Andrzej Kraśniewski, Sławomir Kula, Janusz Marzec, Józef Modelski, Włodzimierz Ogryczak, Janusz Sosnowski, Andrzej Stachurski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek, Krzysztof Zaremba, Jan Żera | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)
Okres: | 2018-10-01 - 2019-02-17 |
Przejdź do planu
PN SEM
SEM
SEM
WT ŚR SEM
SEM
SEM
SEM
CZ SEM
SEM
SEM
SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc
|
|
Koordynatorzy: | Jacek Cichocki, Krzysztof Gołofit, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Krzysztof Malinowski, Sławomir Szostak, Piotr Wieczorek | |
Prowadzący grup: | Krzysztof Gołofit, Józef Lubacz, Krzysztof Malinowski, Janusz Marzec, Józef Modelski, Janusz Sosnowski, Sławomir Szostak, Krzysztof Zaremba | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Ocena łączna | |
Jednostka realizująca: | 103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej |
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.