Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe magisterskie 2

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 103B-xxxxx-MSP-SDM2 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium dyplomowe magisterskie 2
Jednostka: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Grupy: ( Dyplomowanie )--mgr.-EITI
Punkty ECTS i inne: 2.00
Język prowadzenia: polski
Jednostka decyzyjna:

103000 - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Kod wydziałowy:

SDM2

Numer wersji:

2

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. letni" (w trakcie)

Okres: 2020-02-22 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Dariusz Bursztynowski, Jerzy Chrząszcz, Jacek Cichocki, Artur Janicki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek, Jacek Wytrębowicz
Prowadzący grup: Jerzy Chrząszcz, Artur Janicki, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Janusz Marzec, Jacek Misiurewicz, Józef Modelski, Michał Rudowski, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Krzysztof Zaremba, Jan Żera
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Wojciech Burakowski, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Jacek Misiurewicz, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk, Krzysztof Zaremba
Prowadzący grup: Wojciech Burakowski, Jerzy Chrząszcz, Włodzimierz Kasprzak, Małgorzata Kowalska, Sławomir Kula, Maciej Ławryńczuk, Janusz Marzec, Jacek Misiurewicz, Józef Modelski, Włodzimierz Ogryczak, Andrzej Pacut, Krzysztof Pieńkosz, Paweł Szczepański, Wojciech Szynkiewicz, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2019-02-18 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Dariusz Bursztynowski, Jerzy Chrząszcz, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek, Jacek Wytrębowicz
Prowadzący grup: Krzysztof Brzeziński, Dariusz Bursztynowski, Jerzy Chrząszcz, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Janusz Marzec, Jacek Misiurewicz, Józef Modelski, Michał Rudowski, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Krzysztof Zaremba, Jan Żera
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-17
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 600 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Jacek Misiurewicz, Tomasz Traczyk, Krzysztof Zaremba
Prowadzący grup: Wojciech Burakowski, Jerzy Chrząszcz, Lidia Łukasiak, Janusz Marzec, Jacek Misiurewicz, Józef Modelski, Michał Rudowski, Tomasz Skotnicki, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2018-02-19 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jerzy Chrząszcz, Jacek Cichocki, Wiesława Duszyńska, Monika Feluś, Małgorzata Kowalska, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Agnieszka Mossakowska-Wyszyńska, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk, Alicja Trojanowska, Piotr Wieczorek, Jacek Wytrębowicz
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Jerzy Chrząszcz, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Jacek Misiurewicz, Tomasz Traczyk, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2017/2018 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-18
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Jacek Misiurewicz, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Jacek Misiurewicz, Tomasz Traczyk, Dariusz Turlej, Krzysztof Zaremba
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2017-02-20 - 2017-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Jerzy Szabatin, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Michał Malinowski, Jerzy Szabatin, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2016/2017 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk, Piotr Wieczorek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2016-02-23 - 2016-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Jerzy Szabatin, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Jerzy Szabatin, Paweł Szczepański, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2015/2016 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2015-10-01 - 2016-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2015-02-23 - 2015-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 55 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2014/2015 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2014-09-29 - 2015-02-22
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Jerzy Szabatin, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Jerzy Szabatin, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2014-02-24 - 2014-09-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2013/2014 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2013-10-01 - 2014-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. letni" (zakończony)

Okres: 2013-02-20 - 2013-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Jacek Cichocki, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Daniel Paczesny, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2012/2013 - sem. zimowy" (zakończony)

Okres: 2012-10-01 - 2013-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Piotr Brzeski, Zbigniew Gajo, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Tomasz Traczyk
Prowadzący grup: Piotr Brzeski, Zbigniew Gajo, Rajmund Kożuszek, Sławomir Kula, Lidia Łukasiak, Tomasz Traczyk
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Ocena łączna
Jednostka realizująca:

103100 - Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
103200 - Instytut Informatyki
103300 - Instytut Systemów Elektronicznych
103400 - Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych
103500 - Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
103600 - Instytut Telekomunikacji

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.