Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Dyplomy - Zakład Konstrukcji Betonowych i Metalowych

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1080-BUDYP-ZKBiM
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Dyplomy - Zakład Konstrukcji Betonowych i Metalowych
Jednostka: Wydział Inżynierii Lądowej
Grupy:
Punkty ECTS i inne: (brak) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: polski
Przedmiot techniczny, nieposiadający regulaminu przedmiotu:

Tak

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2023/2024" (w trakcie)

Okres: 2023-10-01 - 2024-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Koordynatorzy: Marian Giżejowski, Robert Kowalski, Stanisław Wierzbicki
Prowadzący grup: Wioleta Barcewicz, Anna Barszcz, Paweł Chudzik, Maciej Cwyl, Marian Giżejowski, Michał Głowacki, Bartosz Grzeszykowski, Jerzy Idzikowski, Piotr Knyziak, Robert Kowalski, Paweł Król, Marta Lutomirska, Marcin Niedośpiał, Rafał Ostromęcki, Mirosław Siennicki, Elżbieta Szmigiera, Marek Urbański, Stanisław Wierzbicki, Maria Włodarczyk, Izabela Wójcik-Grząba, Julia Wróblewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Koordynatorzy: Marian Giżejowski, Robert Kowalski, Stanisław Wierzbicki
Prowadzący grup: Wioleta Barcewicz, Anna Barszcz, Paweł Chudzik, Maciej Cwyl, Marian Giżejowski, Michał Głowacki, Bartosz Grzeszykowski, Jerzy Idzikowski, Piotr Knyziak, Robert Kowalski, Paweł Król, Marta Lutomirska, Marcin Niedośpiał, Rafał Ostromęcki, Leonard Runkiewicz, Mirosław Siennicki, Elżbieta Szmigiera, Marek Urbański, Stanisław Wierzbicki, Maria Włodarczyk, Izabela Wójcik-Grząba, Julia Wróblewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2021/2022" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Koordynatorzy: Marian Giżejowski, Robert Kowalski, Stanisław Wierzbicki
Prowadzący grup: Wioleta Barcewicz, Anna Barszcz, Paweł Chudzik, Maciej Cwyl, Marian Giżejowski, Michał Głowacki, Bartosz Grzeszykowski, Jerzy Idzikowski, Piotr Knyziak, Robert Kowalski, Paweł Król, Marta Lutomirska, Marcin Niedośpiał, Rafał Ostromęcki, Leonard Runkiewicz, Mirosław Siennicki, Elżbieta Szmigiera, Marek Urbański, Stanisław Wierzbicki, Maria Włodarczyk, Izabela Wójcik-Grząba, Julia Wróblewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Koordynatorzy: Marian Giżejowski, Robert Kowalski, Stanisław Wierzbicki
Prowadzący grup: Wioleta Barcewicz, Anna Barszcz, Paweł Chudzik, Maciej Cwyl, Marian Giżejowski, Michał Głowacki, Bartosz Grzeszykowski, Jerzy Idzikowski, Piotr Knyziak, Robert Kowalski, Paweł Król, Marta Lutomirska, Marcin Niedośpiał, Rafał Ostromęcki, Leonard Runkiewicz, Mirosław Siennicki, Elżbieta Szmigiera, Marek Urbański, Stanisław Wierzbicki, Maria Włodarczyk, Julia Wróblewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "rok akademicki 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Koordynatorzy: Marian Giżejowski, Robert Kowalski, Stanisław Wierzbicki
Prowadzący grup: Wioleta Barcewicz, Anna Barszcz, Paweł Chudzik, Maciej Cwyl, Józef Czernecki, Marian Giżejowski, Michał Głowacki, Bartosz Grzeszykowski, Jerzy Idzikowski, Piotr Knyziak, Robert Kowalski, Paweł Król, Marta Lutomirska, Marcin Niedośpiał, Antoni Ostromęcki, Rafał Ostromęcki, Leonard Runkiewicz, Mirosław Siennicki, Elżbieta Szmigiera, Marek Urbański, Stanisław Wierzbicki, Maria Włodarczyk, Julia Wróblewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Politechnika Warszawska.
pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)