Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Mechatroniki 114000

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Studia I stopnia sem. 7 kierunek ARiIP - przedmioty obierlane specjalnościowe 1140-R2020Z-S1s7-IP pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-09-28 18:30 - 2020-09-29 23:59
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
I - tura
3
Niezalogowany
...
zakończona
2020-10-01 14:00 - 2020-10-30 23:59
Zbieranie preferencji przydziału grup zajęciowych [opis]
II - tura
Niezalogowany

Studia I stopnia sem. 7 - przedmioty obieralne wydziałowe 1140-R2020Z-S1s7-POW pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-09-25 18:30 - 2020-09-28 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I iteracja
1
Niezalogowany
...
zakończona
2020-09-29 18:30 - 2020-09-30 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II iteracja
1
Niezalogowany
zakończona
2020-09-30 18:30 - 2020-10-04 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
III iteracja
1
Niezalogowany
...

Studia II stopnia - rejestarcja na przedmioty humanistyczno-ekonomiczne 1140-R2020Z-S2-HES pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-07 09:00 - 2020-10-08 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I iteracja
1
Niezalogowany
zakończona
2020-10-08 18:30 - 2020-10-11 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II iteracja
1
Niezalogowany
...

Studia II stopnia (system tutorski) - przedmioty obieralne 1140-R2020Z-S2-TIPS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-07 09:00 - 2020-10-08 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I itercja
10
Niezalogowany
zakończona
2020-10-08 18:30 - 2020-10-09 17:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II iteracja
10
Niezalogowany
...
zakończona
2020-10-10 18:30 - 2020-10-12 13:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
dopisywanie do przedmiotów
10
Niezalogowany

Rejestracja do grup pościgowych w sem. 2021L 1140-R2021L-POSCIG pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-23 10:00 - 2021-02-26 13:30
Rejestracja na przedmioty [opis]
deklaracja udziału w grupach pościgowych
Niezalogowany
...

Studia I stopnia sem. 2 - przedmioty wariantowe 1140-R2021L-S1s2-PW pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-15 14:30 - 2021-02-17 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura zapisów na przedmioty
1
Niezalogowany
zakończona
2021-02-18 14:30 - 2021-02-20 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura zapisów na przedmioty
1
Niezalogowany
...

Studia I stopnia sem. 4 - przedmioty obieralne HES 1140-R2021L-S1s4-HES pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-15 14:30 - 2021-02-17 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura zapisów na przedmioty
1
Niezalogowany
zakończona
2021-02-18 14:30 - 2021-02-20 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura zapisów na przedmioty
1
Niezalogowany
...

Studia I stopnia sem. 4 - przedmioty obieralne wydziałowe 1140-R2021L-S1s4-PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-15 14:30 - 2021-02-17 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura zapisów na przedmioty
2
Niezalogowany
zakończona
2021-02-18 14:30 - 2021-02-20 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura zapisów na przedmioty
2
Niezalogowany
...

Studia I stopnia - przedmioty obieralne specjalnościowe dla specjalności: Automatyka 1140-R2021L-S1s6-AUT pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-20 18:30 - 2021-02-21 17:55
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
Wybór przedmiotów specjalnościowych 1/1 i 1/2 dla grupy ARAUT-161 (2 z 3)
2
Niezalogowany

Studia I stopnia sem. 6 - przedmioty obieralne HES 1140-R2021L-S1s6-HES pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-15 14:30 - 2021-02-17 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura zapisów na przedmioty
1
Niezalogowany
...
zakończona
2021-02-18 14:30 - 2021-02-20 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura zapisów na przedmioty
1
Niezalogowany

Studia I stopnia - przedmioty obieralne specjalnościowe dla specjalności: Informatyka przemysłowa 1140-R2021L-S1s6-IPM pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-20 18:30 - 2021-02-21 17:55
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
Wybór przedmiotu specjalnościowego dla grupy ARIPM-161 (1 z 2)
1
Niezalogowany
...

Studia I stopnia sem. 6 - przedmioty obieralne wydziałowe 1140-R2021L-S1s6-PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-15 14:30 - 2021-02-17 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura zapisów na przedmioty
2
Niezalogowany
zakończona
2021-02-18 14:30 - 2021-02-20 13:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura zapisów na przedmioty
2
Niezalogowany
...

Studia I stopnia - przedmioty obieralne specjalnościowe dla specjalności: Robotyka 1140-R2021L-S1s6-ROB pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-20 18:30 - 2021-02-21 17:55
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
Wybór przedmiotów specjalnościowych 1/1 i 1/2 dla grupy ARROB-161 (2 z 3)
2
Niezalogowany

Studia II stopnia (system tutorski) - przedmiot humanistyczno-ekonomiczno-społeczny 1140-R2021L-S2-HES pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-23 18:30 - 2021-02-25 13:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura
Niezalogowany
...
zakończona
2021-02-26 10:00 - 2021-02-28 17:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura
Niezalogowany

Studia II stopnia (system tutorski) - przedmioty wariantowe 1140-R2021L-S2-PW pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-02-23 18:30 - 2021-02-25 13:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura
Niezalogowany
...
zakończona
2021-02-26 10:00 - 2021-02-28 17:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura
Niezalogowany

Studia II stopnia (system tutorskie) - przedmioty obieralne 1140-R2021L-S2-TIPS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Uwaga:

- do oferty dodano przedmiot "Numeryczna mechanika płynów w metrologii przepływów"

- przedmiot "Implanty i protezy słuchu - od projektu do certyfikacji" nie zostanie uruchomiony w sem. 2021

zakończona
2021-02-23 18:30 - 2021-02-25 13:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I - tura
Niezalogowany
...
zakończona
2021-02-26 10:00 - 2021-02-28 17:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
II - tura
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot - Matematyka dyskretna 1140_R2020Z-S2-MD pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-17 14:30 - 2020-10-18 13:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja bezpośrednio do grup studenkich
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na lektoraty - język angielski poziom B2+, stacjonarne 6420-1140-2020Z-MGRS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Prosimy o zadeklarowanie dokładnie jednego lektoratu na poziomie B2+.

zakończona
2020-10-02 10:00 - 2020-10-07 14:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na lektoraty
1
Niezalogowany

Rejestracja na lektoraty - język angielski poziom B2+, stacjonarne 6420-1140-2021L-MGRS pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Prosimy o zadeklarowanie dokładnie jednego lektoratu na poziomie B2+.

zakończona
2021-02-22 10:00 - 2021-02-26 14:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na lektoraty
1
Niezalogowany
...